Zaru Glucan 200ml

370 Kč
Skladem
Kód: 107
EAN: 8594161310181
Přírodní doplněk stravy s extraktem ze zázvorovníku lékařského a heřmánku pravého pro přirozenou obranyschopnost organismu a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Zaru Glucan je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné, extraktem ze zázvorovníku lékařského a heřmánku pravého pro přirozenou obranyschopnost a z dalších zdraví prospěšných bylin a koření. Tužebník jilmový má antiseptické vlastnosti a spolu se zázvorovníkem lékařským a heřmánkem pravým, silnými antioxidanty, přispívá k  přirozené obranyschopnosti organismu a normálnímu fungování dýchacího systému a dýchacích cest. Přeslička rolní, řepík lékařský a tužebník jilmový pomáhají normální činnosti močové soustavy (ledvin) a močových cest; tužebník podporuje vylučování moči i vody z organismu, je tedy vhodný pro odvodnění. Jablečník obecný a majoránka zahradní pozitivně ovlivňují činnost zažívacího traktu – normální trávení a normální hladinu cukru v krvi.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Zázvorovník lékařský
  • Heřmánek pravý
  • Tužebník jilmový
  • Přeslička rolní
  • Řepík lékařský
  • Tužebník jilmový
  • Jablečník obecný
  • Majoránka zahradní


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody. Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 2 ml)
Výrobek obsahuje extrakt z tužebníku jilmového, proto je nevhodný pro osoby citlivé na salicyláty a osoby s poruchami srážlivosti krve.
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl kladně posouzen SZÚ Praha č.o. 546-101/09, vyšetřen akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!