slunicko v modre

 

Maruška
Moje rodina je veliká a stejně rozsáhlé jsou změny, které jsme díky glukanovým přípravkům ve svém zdraví postupně zaznamenávali. Prvopočátkem našeho příběhu byla snaha pomoci synovi, který má vrozenou vadu ledvin, vyřešit jeho opakované záněty tak, aby nemusel na plánovanou plastiku močovodů.

Již nějaký čas před tím jsme zkoušeli posilovat tělo jinými cestami, glukany, které začal užívat před šesti lety se ale ukázaly pro nás jako nejúčinnější. Díky nim je syn přes pět let bez zánětů a tím i bez antibiotik a zdá se, že se jeho tělo naučilo i jednou menší ledvinou a refluxem na obou ledvinách žít v souladu tak, že nyní ve 14 letech nemá žádná zdravotní omezení. Během dvou let také zcela vymizely každoroční náběhy na zápal plic, které dříve přicházely opakovaně během zimních měsíců.

Glukany pozitivně účinkovaly i na naše zdraví. Moje tělo se díky nim zbavilo chlamydií, které se i přes léčbu antibiotiky stále přemisťovaly na jiné místo v těle, vyčistily se mi do hloubky plíce a dýchací cesty, neboť jako dítě jsem měla opakované zápaly plic. Nakonec zmizely i nepříjemné výtoky. Nikdy bych nevěřila, co vše může z těla vycházet ven po tolika letech v rámci celkového hloubkového čištění. Pročištění těla v kombinaci se změnou jídelníčku a pitného režimu jsem pocítila i v psychické pohodě a v nových zážitcích, začala jsem vnímat chuť potravin samotných bez přesolování, nebudí mě obavy před náročnými dny, cítím se po probuzení odpočatá.

Také můj muž zaznamenal veliký posun ve svém zdravotním stavu, zbavil se chronické rýmy, která ho trápila od dětství, mladšímu synovi zmizely záněty středního ucha a o chřipkových epidemiích se dozvídáme už jen z televize.

Nebýt tohoto razantního pročištění, asi bychom zůstali čtyřčlennou rodinou, dnes však máme ještě další dva syny, jejichž zdravotní stav je daleko pevnější než měli ve stejném věku oba starší synové. Velmi se z toho společně těšíme.