adresar
NATUR APATYKA působí na českém trhu již řadu let a za tu dobu si vybudovala širokou klientskou základnu.
Přečtěte si některé z jejich příběhů.

 

 

 


slunicko v modre
Andrea
Nikdo z nás by si toto období, které právě prožíváme, dobrovolně nevybral. Musím konstatovat, že koronavirová pandemie ještě více posílila moji víru v účinky a sílu glukanů. Beru je pravidelně každý den a nevím, co je to nemoc. Nepotřebuji žádné léky. Nejsem totiž nemocná už několik let. Nyní přišla pro všechny z celého světa velká zkouška charakteru i zdraví a naší odolnosti.

Číst dál...

slunicko v modre
Jana
Na počátku byly bolesti "břicha", které mě přivedly. Z lékařského hlediska jsem byla naprosto zdravá a bylo mi řečeno, že takové krásné výsledky vyšetření jsou přímo ukázkové, a proto mi lékaři nabídli antidepresiva, která mě bolestí měla zbavit. To jsem odmítla. Irisdiagnostika byla jedna z mnoha alternativních variant, kterou jsem navštívila. A nakonec ta, kterou jsem hledala.

Číst dál...

slunicko v modre
Radka

irisdiagnostiku jsem absolvovala přesně v den svých 33. narozenin. Každý den děkuji, že jsem našla cestu do NATUR APATYKY. Rozhodnutí dát se na cestu uzdravování otočilo můj život o 180 stupňů. Hned v říjnu 2009 jsem otěhotněla a v roce 2010 se mi narodil syn. Díky NATUR APATYCE jsou i mé děti zdravější a já věřím, že nebudou tak často nemocné jako jsem bývala já.

pejsek v kolecku
Beta glukan pro zvířátka

NATUR APATYKA se věnuje i výzkumu, vývoji a výrobě přípravků s beta glukanem pro zdraví našich zvířecích kamarádů. Přečtěte si některé zpříběhů jejich spokojených páníčků.

 

 Číst dál...

slunicko v modre

 

Irena
Je neděle odpoledne, s manželem vzpomínáme na včerejší večer. Vesnický bál, veselá nálada, báječní přátelé, protančený čas. Je mi krásně na těle i na duši. Nebylo tomu tak vždycky...

Číst dál...

slunicko v modre

 

Maruška
Moje rodina je veliká a stejně rozsáhlé jsou změny, které jsme díky glukanovým přípravkům ve svém zdraví postupně zaznamenávali. Prvopočátkem našeho příběhu byla snaha pomoci synovi, který má vrozenou vadu ledvin, vyřešit jeho opakované záněty tak, aby nemusel na plánovanou plastiku močovodů.

Číst dál...

slunicko v modre
Dana

Díky přípravkům s betaglukanem mám zvýšenou imunitu a vyhýbají se mi virová a bakteriální onemocnění. V době koronaviru mi daly glukany klid a jistotu, že se mi i covid-19 vyhne.

slunicko v modre
Ivana
Do NATUR APATYKY jsem přišla proto, že jsem měla velké problémy s trávením, byla jsem unavená a pod stresem. Vaše léčba a přípravky s beta glukanem mi rozhodně pomohly s trávením, cítím se lépe, nejsem tak unavená. Také každodenní stres zvládám lépe.

slunicko v modre

 

 

Marie
Moje cesta k uzdravování začala v roce 2005. V létě tohoto roku si poprvé nechala udělat oční diagnostiku. V té době jsem byla v zoufalé situaci se zdravím. Dlouhá léta jsem se potýkala s gynekologickými záněty, kdy lékaři viděli jedinou cestu – odebrání vaječníků a dělohy. S tím jsem nesouhlasila.

Číst dál...

slunicko v modre
Jitka

Glukanové přípravky užívám již přes pět let. Měla jsem gynekologické problémy a můj lékař tvrdil, že nejlepší by byla operace a navrhoval, vzhledem k mému věku (tenkrát 45), vzít všechno. Rozhodla jsem se jít na Vaši besedu v Chanovicích, nechala jsem si udělat irisdiagnostiku a od té doby se setkáváme pravidelně. Hodně jsem za tu dobu pochopila. Našla jsem řád v jídle, začala pravidelně pít vodu a užívat přípravky s beta glukanem a cítila se dobře. Každá moje další kontrola u lékaře ukazovala lepší a lepší výsledky a dnes mám cytologii bez nálezu a když se podívám kolem sebe, jak známí marodí a já neměla za tu dobu ani rýmu, tak vím, proč to tak je.

slunicko v modre
Dana

Má dcera začala mít zdravotní a psychické problémy, podstoupila různá vyšetření a nikdo jí neuměl pomoci. Vzpomněla jsem si na svoji kamarádku, která při svých zdravotních problémech zvolila alternativní léčbu, a objednala jsem dceru a sebe (jen kvůli tomu, aby v tom nebyla sama) na irisdiagnostiku.

Číst dál...

slunicko v modre

 

Radmila
Moje cesta za zdravím započala před 15 lety, kdy jsem poprvé přišla do NATUR APATYKY. V té době jsem se potýkala s vážnými fyzickými a psychickými problémy, které mě trápily již od dětství a s postupem času se jen prohlubovaly a další přibývaly. Silné bolesti byly každodenní součástí mého života a život bez nich a nespočtu prášků jsem si již ani nedokázala představit.

Číst dál...