slunicko v modre
Radmila

Moje cesta za zdravím započala před 15 lety, kdy jsem poprvé přišla do NATUR APATYKY. V té době jsem se potýkala s vážnými fyzickými a psychickými problémy, které mě trápily již od dětství a s postupem času se jen prohlubovaly a další přibývaly. Silné bolesti byly každodenní součástí mého života a život bez nich a nespočtu prášků jsem si již ani nedokázala představit.

Měla jsem velké potíže s trávením, které vyústily až v rakovinu tlustého střeva, trpěla jsem prachovou alergií doprovázenou častými a silnými astmatickými záchvaty,
světloplachostí spojenou s bolestivými záněty očí, sníženou pohyblivostí a alergií na potraviny. Navzdory tomu všemu jsem však podle lékařů byla v podstatě zdráva. V tomto okamžiku jsem se rozhodla, že udělám a podstoupím cokoliv, aby se můj zdravotní stav zlepšil.
Na doporučení známé jsem se objednala na irisdiagnostiku a následné vyhodnocení mě zcela ohromilo. Bylo pro mě téměř neuvěřitelné, jakou obrovskou šíři a hloubku informací lze z očí vyčíst. Dozvěděla jsem se nejen svůj aktuální zdravotní stav, ale bylo mi i odhaleno, co by mě čekalo do budoucna, kdybych své problémy nezačala řešit. Ihned jsem tak začala užívat glukanové přípravky a od
základu měnit svůj život. Naprosto jsem změnila své stravovací návyky, začala jsem jíst třikrát denně, připravovat vhodné kombinace jídel z kvalitních surovin, tak aby maximálně prospívaly mému organismu a napomohly tvorbě trávicích enzymů. Neméně důležitou součástí byla změna pitného režimu a jeho dodržování v podobě čisté pitné vody. Nejzásadnějším a zároveň i nejtěžším krokem k mému uzdravení pro mne však byla práce s psychikou. Musela jsem sedoopravdy přijmout taková, jaká jsem, přiznat si, že vše začíná a končí v mé hlavě, že za všechno co se mi v životě děje, jsem zodpovědná jen a jen já a nikdo jiný. Převzít zodpovědnost za celý svůj život pro mne bylo hodně těžké, ale jakmile jsem to jednou udělala, uvědomila jsem si, že o všem také mohurozhodnout, ovlivnit a změnit. Pocit bezmocnosti vystřídal pocit osvobození.
Díky glukanům, pozitivním změnám a nikdy nekončícípráci na sobě se v mém životě začaly dít zázraky. Můj zdravotní ipsychický stav se začal razantně zlepšovat. Lékaři mi nevěřícněsnižovali dávky léků a záhy jsem nepotřebovala žádné. Po dlouhé době žádné léky na bolest, astma. alergie ani žádné vakcíny. Začala jsem si znova aktivně užívat života. Znova jsem oprášila své kolo a lyže a s chutí vyrazila do přírody, vstříc novým dobrodružstvím a zážitkům. Začala jsem si konečně život i nově nalezenou svobodu užívat plnými doušky.
Dnes jsem opravdu vděčná, že jsem tohle všechno mohla prožít. Vždyť jen diky tomu jsem si uvědomila, že jsem to já, kdo drží zdraví ve vlastních rukou a že jde opravdu cokoliv změnit, stačí jen, když budu chtít. Díky této cestě jsem našla samu sebe, své vnitřní bohatství, začala jsem si sebe a svého života konečně doopravdy vážit a naplno ho prožívat.