logo


NATUR APATYKA s.r.o. je česká rodinná firma působící v oblasti výzkumu a výroby produktů s beta glukanem pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu dětí i dospělých. Byla jednou z prvních firem, která se začala zabývat využitím beta glukanu v doplňcích stravy a v kosmetických preparátech. 

 

 

 

mapa poradny sNaším cílem není pouhý prodej výrobků cílovém zákazníkovi, ale i doporučení optimálního a komplexního řešení jeho zdravotních problémů. Z toho důvodu NATUR APATYKA s.r.o. společně se svými partnery provozuje síť prodejen a poradenských center po celé České republice.
K dispozici je Vám také náš online rádce a rádi Vám s výběrem produktů poradíme i prostřednictvím e-mailové konzultace a navrhneme Vám individuální užívací plán přímo pro Vás.

 

oko s
Ve všech prodejnách a poradnách NATUR APATYKA máte možnost nechat si diagnostikovat celkový zdravotní stav organismu pomocí irisdiagnostiky - analýzy oční duhovky. Tato alternativní metoda odhalí přesné příčiny Vašich zdravotních problémů a na jejím základě Vám poté naši certifikovaní odborníci navrhnou nejlepší kombinaci přípravků NATUR APATYKA tak, aby řešení zdravotních komplikací bylo co nejúčinnější a zároveň co nejpřirozenější pro lidský organismus.
Více o irisdiagnostice...

 

 

list s
Všechny naše produkty jsou z čistě přírodních zdrojů a vyvinuty s ohledem na maximální účinnost a kvalitu použitých surovin. Při jejich vývoji se snoubí nejmodernější vědecké výzkumy s tisíciletou zkušeností přírodní medicíny.
Samotná výroba je realizována v moderních laboratorních prostorách s vysokým hygienickým standardem a veškeré suroviny stejně jako výsledný produkt jsou pod neustálou pečlivou kontrolou.

 

 

glukan s
Všechny výrobky NATUR APATYKA obsahují vysoce kvalitní ovesný beta glukan, beta glukan z kvasnic nebo beta glukan z hlívy ústřičné a jsou vyrobeny šetrným certifikovaným postupem, který zajišťuje maximální zachování přírodních látek.

 

 

 

 

certifikat s

Doplňky stravy i přírodní a BIO kosmetika NATUR APATYKA jsou držitelé řady certifikátů. Všechny jsou schváleny Státním zdravotním ústavem, notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR a, v případě kosmetiky, dermatologicky testovány.
více...

 

 

 

klienti s
NATUR APATYKA s.r.o. se může pyšnit širokou a mnohaletou klientskou základnou, jež je tím nejlepším důkazem oblíbenosti a účinnosti našich produktů.

Přečtěte si některé z jejich příběhů...