iris oko banner


Co prozradí duhovka?

Irisdiagnostika vychází ze studia barev, skvrn a znamének na oční duhovce a očním bělmu. Předmětem zájmu jsou také změny týkající se panenky. Každý sektor oka má v irisdiagnostice svůj význam. Metoda vychází z toho, že dané znaky v oku jsou propojeny s určitými částmi našeho organismu a studiem těchto znaků můžeme diagnostikovat zdravotní stav organismu i vznikající nemoci. Proto je irisdiagnostika výbornou prevencí všech onemocnění, neboť dokáže upozornit i na nemoci, které jsou teprve v zárodku.

 

Co lze irisdiagnostikou zjistit?

Pomocí irisdiagnostiky (odezíráním z očí) dovede odborník odhalit nejen důsledky, ale především prapůvodní příčiny zdravotních  problémů a disharmonie člověka nebo upozornit na blížící se zdravotní problémy ještě před jejich propuknutím. Oči vysílají varovné signály  a jsou odrazem našeho životního stylu. Iridologie je starobylá a bezbolestná diagnostická metoda, která odhalí genetické slabosti, přechodné akutní změny i chronické stavy. Odborník dokáže určit i právě probíhající fyzické potíže nebo dokonce náchylnost člověka k určitým chorobám.

 

Tělo vyléčí zdravá duše?

Irisdiagnostik odhaluje nejen nemoci, ale i oslabenou psychiku člověka, která má výrazný podíl na onemocnění. Lidské tělo je vnímavé a citlivé, proto se všechny negativní změny, stresy, strachy, úzkosti, deprese, ale i genetika projeví na oční duhovce. Každý člověk má ve svém těle bod, který vysílá varovné signály.

Poradenství

V prodejnách a poradnách NATUR APATYKA poskytujeme irisdiagnostické vyšetření a odborné poradenství, jehož součástí je i na míru sestavený jídelníček a pitný režim. Po určení přesné příčiny zdravotních problémů pomocí irisdiagnostiky navrhneme nejlepší kombinaci přípravků NATUR APATYKA tak, aby řešení zdravotních komplikací bylo co nejúčinnější a zároveň nejpřirozenější pro lidský organismus.