slunicko v modre
Dana

Má dcera začala mít zdravotní a psychické problémy, podstoupila různá vyšetření a nikdo jí neuměl pomoci. Vzpomněla jsem si na svoji kamarádku, která při svých zdravotních problémech zvolila alternativní léčbu, a objednala jsem dceru a sebe (jen kvůli tomu, aby v tom nebyla sama) na irisdiagnostiku.

Mě tížil atopický ekzém na rukou – pracuji jako učitelka klavíru. Ale díky mastičkám s kortikoidy byl ekzém v klidném stavu. Po irisdiagnostice byl mé dceři diagnostikován začátek toxoplazmózy (v tomto raném stadiu by ji žádné testy neodhalily). V mém případě byla odhalena příčina atopického ekzému, slabý imunitní systém a oslabené orgány, které by časem vedly k daleko závažnějším nemocím než je pouhý ekzém.
Představa, že nebudu muset používat mastičky s vedlejšími účinky, byla pro mě neskutečná. Začaly jsme tedy docházet do poradny, užívat potravinové doplňky z hlívy ústřičné, přírodní kosmetiku s beta glukany, dodržovat pitný režim a přesný jídelníček a náš zdravotní stav se začal lepšit. Dcera se nemoci úplně zbavila, můj ekzém ustoupil díky ozdravení vnitřních orgánů. Letos to jsou dva roky. Cítím se skvěle, nepoužívám žádné prášky a nebyla jsem vůbec nemocná.