certifikat s

Doplňky stravy i přírodní a BIO kosmetika NATUR APATYKA jsou držiteli řady certifikátů. Všechny jsou schváleny Státním zdravotním ústavem, notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR a, v případě kosmetiky, dermatologicky testovány.
Zároveň jsou všechny naše doplňky stravy nositeli Certifikátu o zdravotní bezpečnosti. Tento nepovinný certifikát vydává Státní zdravotní ústav (SZÚ) na žádost výrobce a jeho prostřednictvím na základě laboratorních vyšetření potvrzuje bezpečnost testovaného přípravku.

Samotná výroba je realizována v moderních laboratorních prostorách s vysokým hygienickým standardem a veškeré suroviny stejně jako výsledný produkt jsou pod neustálou pečlivou kontrolou. To zajišťuje mj. i systém výroby s certifikátem HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), jehož implementace zvyšuje ochranu zdraví spotřebitelů a eliminuje možnost kontaminace výrobního řetězce nebo výskytu závadných surovin.

Kosmetické výrobky NATUR APATYKA jsou dermatologicky testovány a všechny jsou notifikovány na evropské úrovni v databázi Portálu notifikace kosmetických přípravků (CPNP) spravovaného Evropskou unií. Díky tomu mají příslušné státní orgány dohled nad zdravotní nezávadností výrobků a stejné informace jsou také přístupné toxikologickým střediskům a dalším podobným institucím v jednotlivých členských státech EU za účelem lékařského ošetření a bezpečnosti spotřebitele.