Třezalka Glucan kapky Forte 40ml

290 Kč
Skladem
Kód: 116
EAN: 8594161310372
Přírodní doplněk stravy s extraktem z třezalky tečkované pro udržení duševní a fyzické pohody a pro přirozenou obranyschopnost organismu a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a dalšími zdraví prospěšnými bylinami

Třezalka Glucan kapky Forte je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné, extraktem z třezalky tečkované a z dalších prospěšných bylin. Třezalka tečkovaná podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a má blahodárný vliv na duševní zdraví, osvěžuje organismus a pomáhá udržet emoční rovnováhu a pozitivní náladu. Díky obsahu hypericinu pomáhá při spánkových poruchách. Spolu s pupalkou dvouletou podporuje normální trávení a metabolické funkce. Pupalka přispívá k předmenstruačnímu komfortu a normálnímu stavu pokožky.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Třezalka tečkovaná
  • Pupalka dvouletá


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody. Před použitím protřepat!
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 2 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl vyšetřen, kladně posouzen a certifikován akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!