Rosa Glucan 100ml

290 Kč
Skladem
Kód: 118
EAN: 8594161310440
Přírodní doplněk stravy s extraktem z růže stolisté pro udržení duševní a fyzické pohody a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Rosa Glucan je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné, extraktem z růže stolisté a z dalších zdraví prospěšných bylin a koření. Růže stolistá podporuje duševní rovnováhu, klid a spánek, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, normální činnosti trávení a vylučování a normálnímu stavu pokožky. Klanopraška čínská podporuje mentální pohodu, přispívá k normálnímu trávení a funkci jater (pročišťování). Kozlík lékařský podporuje duševní zdraví – relaxaci, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, normálnímu trávení a pozitivně ovlivňuje kognitivní funkce.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Růže stolistá
  • Klanopraška čínská
  • Kozlík lékařský


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody. Před použitím protřepat!
Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 2 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl kladně posouzen SZÚ Praha č.o. 546-257/09, vyšetřen akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!