Lunaria Glucan kapky Forte 40ml

290 Kč
Skladem
Kód: 119
EAN: 8594161310433
Přírodní doplněk stravy s extraktem z rozchodnice růžové, která podporuje funkci srdce, krevní oběh a cévní systém a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Lunaria Glucan kapky Forte je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné, extraktem z rozchodnice růžové a z dalších prospěšných bylin a koření. Rozchodnice růžová podporuje normální funkci srdce, krevní oběh, cévní systém a dobrou fyzickou kondici. Kmín kořenný příznivě ovlivňuje normální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Levandule lékařská přispívá k normálnímu trávení, k duševní pohodě, relaxaci a zdravému spánku.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Měsíčnice vytrvalá
  • Rozchodnice růžová
  • Kmín kořenný
  • Levandule lékařská


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.

Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody.
Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené denní dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 3 x 2 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl vyšetřen, kladně posouzen a certifikován akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!