Goji Glucan kapky Forte 40ml

290 Kč
Skladem
Kód: 114
EAN: 8594161310303
Přírodní doplněk stravy s extraktem z kustovnice čínské (goji) a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Goji Glucan kapky Forte je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a extraktem z kustovnice čínské (goji). Kustovnice čínská (goji) má velmi široké použití v tradiční čínské medicíně, která ji považuje za ovoce mládí, nesmrtelnosti a krásy. Plody goji jsou doslova nabité aktivními látkami, které mají příznivý vliv na celou řadu pochodů v lidském organismu. Obsahují velké množství aminokyselin, minerálních látek, stopových prvků (vápník, železo, selen, fosfor atd.) a vitamínů, zejména vitamínu C.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Kustovnice čínská


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody.
Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené denní dávkování: 3 x denně 25 kapek (cca 1 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl vyšetřen, kladně posouzen a certifikován akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!