Eufrasia Glucan kapky 40ml

290 Kč
Skladem
Kód: 120
EAN: 8594161310426
Přírodní doplněk stravy s extraktem ze světlíku lékařského pro podporu normálního stavu zraku a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Eufrasia Glucan kapky je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a extraktem ze světlíku lékařského, klanoprašky čínské a šanty kočičí. Světlík podporuje normální stav zraku, klanopraška příznivě ovlivňuje normální trávení a šanta kočičí napomáhá fyzické a psychické výkonnosti.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Světlík lékařský
  • Klanopraška čínská
  • Šanta kočičí


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody. Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 2 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl vyšetřen, kladně posouzen a certifikován akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.