Echinacea Glucan 100ml

290 Kč
Skladem
Kód: 117
EAN: 8594161310365
Přírodní doplněk stravy s přírodními beta glukany a extraktem z třapatky nachové (echinacea) pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu a normální funkci dýchacího systému

Echinacea Glucan je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a extraktem z třapatky nachové. Třapatka podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální funkci dýchacího systému a má příznivý vliv na normální funkci močových cest.


Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Echinacea (třapatka nachová)


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody.
Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené denní dávkování: 3 x denně 1 lžička (= 2 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Vyrobek byl vyšetřen, kladně posouzen a certifikován akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!