Curcumin Glucan Oil 40ml

290 Kč
Skladem
Kód: 122
EAN:
Přírodní doplněk stravy s extraktem z oddenku kurkumy dlouhé pro normální činnost nervové soustavy a s obsahem přírodních beta glukanů z hlívy ústřičné

Curcumin Glucan Oil je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a extraktem z oddenku kurkumy dlouhé. Kurkuma přispívá k normální činnosti nervové soustavy a kardiovaskulárního systému, má vliv na normální činnost trávení, jater a dýchacího systému a ovlivňuje normální stav kloubů, kostí a pokožky.

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Kurkuma dlouhá


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody.
Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 2 ml). Před použitím důkladně protřepat!
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu a dodržováním zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10 – 25ºC.
Výrobek byl kladně posouzen SZÚ Praha, vyšetřen akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.