GOJI GLUCAN 200ml

370 Kč
Skladem
Kód: 110
EAN: 8594161310143
Přírodní doplněk stravy s extraktem z kustovnice čínské (goji), přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a extraktem z dalších zdraví prospěšných bylin a koření

Goji Glucan je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a extraktem z kustovnice čínské (goji) a dalších prospěšných bylin a koření. Kustovnice čínská (goji) má velmi široké použití v tradiční čínské medicíně, která ji považuje za ovoce mládí, nesmrtelnosti a krásy. Plody goji jsou doslova nabité aktivními látkami, které mají příznivý vliv na celou řadu pochodů v lidském organismu. Obsahují velké množství aminokyselin, minerálních látek, stopových prvků (vápník, železo, selen, fosfor atd.) a vitamínů, zejména vitamínu C. Hřebíčkovec vonný příznivě ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému, krevní oběh a prokrvení orgánů a podporuje libido. Spolu s majoránkou a heřmánkem jsou významnými antioxidanty a podporují přirozenou obranyschopnost organismu.


Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Kustovnice čínská
  • Hřebíčkovec vonný
  • Majoránka zahradní
  • Heřmánek pravý

 

Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.

 

Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody. Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (= 2 ml)
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl vyšetřen, kladně posouzen (č.o. 546-128/09) a certifikován akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!