Dr. TABLETA 40 tablet

219 Kč
Skladem
Kód: 301
EAN: 8594161310242
Přírodní doplněk stravy s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné a vitamínem C, který podporuje přirozenou obranyschopnost organismu

V přípravku Dr. Tableta naleznete beta glukan ve formě tablet. Můžete tak profitovat ze všech účinků beta glukanu, a to v praktické tabletové formě. Kromě beta glukanu obsahuje Dr. Tableta také vitamín C, který přispívá k normální funkci obranyschopnosti.


Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.


Návod k použití
Doporučené denní dávkování: 1 tableta 1 – 3x denně
Tabletu nechte rozplynout v ústech, lze i polykat v celku
Nepřekračujte denní dávkování.
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu a dodržování zdravého životního stylu.
Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.
Výrobek byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem Praha, vyšetřen akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10 – 25ºC.