GOJI GLUCAN SIRUP 263g

330 Kč
Skladem
Kód: 202
EAN: 8594161310228
Přírodní doplněk stravy ve formě sirupu s extraktem z kustovnice čínské (goji) a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Goji Glucan Sirup je koncentrovaný vodou ředitelný přírodní sirup z hlívy ústřičné s extraktem z kustovnice čínské (goji). Kustovnice čínská (goji) má velmi široké použití v tradiční čínské medicíně, která ji považuje za ovoce mládí, nesmrtelnosti a krásy. Plody goji jsou doslova nabité aktivními látkami, které mají příznivý vliv na celou řadu pochodů v lidském organismu. Obsahují velké množství aminokyselin, minerálních látek, stopových prvků (vápník, železo, selen, fosfor atd.) a vitamínů, zejména vitamínu C.

Hlavní účinné složky:
• Beta glukan z hlívy ústřičné
• Kustovnice čínská

Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.

Návod k použití:
Doporučuje se ředit v poměru 1:7 na nápoj. Před použitím protřepat!
Doporučené dávkování: děti i dospělí 1-2x denně 1 polévkovou lžíci (tj. 12,5 g) sirupu.
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu a dodržování zdravého životního stylu.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10 – 25ºC.
Výrobek byl vyšetřen, kladně posouzen a certifikován akreditovanými laboratořeni SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR