MEDI GLUCAN 200ml

370 Kč
Skladem
Kód: 109
EAN: 8594161310136
Přírodní doplněk stravy s extraktem z tužebníku jilmového a ostropestřce mariánského pro přirozenou obranyschopnost organismu a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné

Medi Glucan je přírodní bylinný přípravek s přírodními beta glukany z hlívy ústřičné, extraktem z kontryhelu obecného a z dalších prospěšných bylin a koření. Kontryhel obecný přispívá k premenstruačnímu a menstruačnímu komfortu během menstruace, celkově osvěžuje tělo a působí pozitivně na normální stav kloubů a svalů. Koriandr setý přispívá k normální činnosti nervové soustavy a spolu s tužebníkem jilmovým, který má antiseptické vlastnosti, podporuje normální stav pokožky. Tužebník jilmový podporuje vylučování vody z organismu, příznivě ovlivňuje normální činnost močových cest (ledvin) a přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.

 

Hlavní účinné složky:

  • Beta glukan z hlívy ústřičné
  • Kontryhel obecný
  • Tužebník jilmový
  • Koriandr setý
  • Ostropestřec mariánský

 

Co je to beta glukan?
Beta glukan je unikátní přírodní polysacharid, který se vyskytuje v některých druzích hub, kvasinek či obilí. Je to látka s obrovským potenciálem, přičemž šíře jeho účinků je stále zkoumána, a to zejména v posledních letech, kdy byly jeho vlastnosti velmi dobře zdokumentovány.

NATUR APATYKA s.r.o. byla jednou z prvních firem, která se začala věnovat výzkumu a vývoji produktů s beta glukanem a v současnosti zůstává průkopníkem v oblasti využití beta glukanu v kombinaci s bylinnými extrakty pro podporu obranyschopnosti dětí i dospělých.

 

Návod k použití:
Užívá se dle doporučeného dávkování nebo lze přípravek přidat do vody. Před použitím protřepat! Malé množství jemného sedimentu není jakostní vadou.
Doporučené dávkování: 3 x denně 1 lžička (cca 2 ml)
Výrobek obsahuje extrakt z Tužebníku jilmového, proto je nevhodný pro osoby citlivé na salicyláty a osoby s poruchami srážlivosti krve.
Výrobek nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Výrobek uložte mimo dosah dětí, nevhodné pro děti do 15 let.
Výrobek byl kladně posouzen SZÚ Praha č.o. 546-099/09, vyšetřen akreditovanými laboratořemi SZÚ Praha a schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 4 – 8ºC, nejlépe v chladničce!